driver-dressed-elegant-costume-scaled.jpg
Sun Fee - Prowizja od słońca

Przedstawiciel Handlowy

doctor-blue-uniform-girl-with-stethoscope-around-her-neck-woman-with-long-hair-scaled.jpg

Tego oczekujemy

Nasze wymagania
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, mile widziana branża OZE
  • Umiejętność pracy z klientem, komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne
  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć rozwoju w obszarze swojego wynagrodzenia

Obowiązki

Za to będziesz odpowiedzialny
  • Opieka nad lidami dedykowanymi wyłącznie dla Ciebie od naszego Call Center
  • Po prostu sprzedawaj – jedziesz już na umówione przez CC spotkania
  • Doradztwo i konsultacje w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dostosowanych do potrzeb klienta
  • Monitorowanie rynku oraz śledzenie trendów w branży fotowoltaicznej
  • Współpraca z działem technicznym i serwisem w celu zapewnienia satysfakcji klienta
  • Raportowanie wyników sprzedaży i osiąganych celów
business-concept-with-wooden-blocks-with-icons-green-plant-scaled.jpg
jumping-fan-white-background-young-man-as-soccer-football-fan-with-megaphone00a.jpg

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - zależy nam abyś czuł się z nami bezpiecznie i realizował swoje małe i duże marzenia
  • Umowa o pracę/ umowa zlecenie/ b2b - wybierz opcję, którą uważasz za najlepszą dla siebie
  • Pełne wdrożenie oraz szkolenia podnoszące Twoje umiejętności i kompetencje - jeśli nie idziesz do przodu to przestajesz siebie realizować
  • Konkurencyjne wynagrodzenie - na poważnie i bez żadnych gwiazdek
  • Dla Ciebie umawiamy spotkania z klientem - jesteś po to by realizować się w sprzedaży i my Tobie to ułatwiamy na maksa
  • Poukładana logistyka - nie zależy nam na ilości przejechanych km, tylko na ilości wartościowych spotkań z klientem
  • Aplikacja, która jest dedykowana Tobie - nie przeszkadza a współpracuje z Tobą
  • Szybkie montaże - będziesz dumny z jakości oraz czasu wykonania montaży u Twoich klientów
  • Pełne wsparcie całego zespołu - zależy nam na wspólnym sukcesie od początku do końca
  • Bardzo dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo - nie zgubisz się z nami w każdym obszarze swoich działań
  • Auto + karta paliwowa - coś co Ci się należy
  • Laptop + telefon - coś co Ci się należy
  • Nie zamykamy przed nikim ścieżki awansu wewnątrz firmy - nawet jeśli wymiatasz w sprzedaży ale jednak widzisz się w jeszcze innym obszarze
  • Świetna atmosfera jest naszym priorytetem - pracują Ci co muszą, a my spędzamy świetnie czas i zarabiamy niezłe pieniądze
  • Pakiet benefitów: auto służbowe do użytku prywatnego, karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, integrację, system poleceń

co zyskujesz

Benefity

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Elastyczny czas pracy

Spotkania integracyjne

Służbowy samochód do użytku prywatnego

Ryczałt na paliwo

Program rekomendacji pracowników

Ubezpieczenie grupowe

    Jak dotrzeć

    Zobacz trasę