DJI_0761-scaled-1.jpg
Sunfee

SUNFEE

o nas

Witamy
w SUN FEE

Najbardziej innowacyjna firma fotowoltaiczna na Lubelszczyźnie

Sun Fee Sp. z o.o. to lider w dziedzinie wykorzystywania energii słonecznej jako źródła zrównoważonej energii elektrycznej i najbardziej innowacyjna firma fotowoltaiczna na Lubelszczyźnie. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, w tym instalacje paneli fotowoltaicznych, systemy magazynowania energii oraz konsultacje dotyczące efektywnego wykorzystania energii odnawialnej.

Wśród naszych klientów zyskaliśmy renomę zaufanego dostawcy rozwiązań związanych z energią słoneczną i ekologicznymi technologiami.

Jako czołowy dostawca inteligentnych systemów fotowoltaicznych, działamy na terenie całej Polski realizując projekty, które wykorzystują energię słoneczną do zasilania domów i firm.

Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy podzespołów od topowych producentów, a nasze realizacje wyróżnia techniczna precyzja oraz niezwykła dbałość o estetykę. Efektywność i niezawodność naszych instalacji można monitorować w aplikacji mobilnej.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz dbałość na każdym etapie projektowym.

Nasi klienci wielokrotnie do nas wracają i polecają nas najbliższym.

olesnica_logo.png
noyen.png
logo7.png
logo8.png
logo9.png
logo10.png
logo11.png
logo12.png
logo13.png
logo14.png
ludowin_logo.png
logo6.png
logo5.png
logo3.png
logo2.png
logo4.png
logo_stokrotka.png
logo_CLM.png
logo.png
opec_pulawy.png

. DLACZEGO MY?

Na bezpłatnym spotkaniu nasz Doradca oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej. Dokona również analizy zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.

01. Eksperci w branży

Po montażu, nasi Doradcy są dostępni dla Was 24/7. Specjalna aplikacja umożliwia stałe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu.

02. Gwarancja jakości

Wykorzystywane przez nas najnowsze technologie dają gwarancję uzysku na 25 lat oraz wsparcie przez cały okres użytkowania sprzętu – także wtedy, gdy w przyszłości pojawią się kolejne ulepszenia i usługi, jak ładowanie samochodu, czy domowe farmy fotowoltaiczne.

03. Wykształceni inżynierowie

Dla Twojego komfortu gwarantujemy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji, gdyż nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty w Twoim imieniu.

04. Terminowość

Od zawsze zależało nam na wysokiej jakości naszych usług oraz satysfakcji klientów. Dbamy o każdy szczegół na wszystkich etapach realizacji. Od podpisania umowy, montaż może nastąpić nawet w przeciągu 7 dni.

05. Konkurencyjne ceny

Ciągle rozwijamy zakres naszych produktów oraz współpracę z hurtowniami w kraju jak i za granicą. Dbamy o wysoką jakość w przystępnej cenie. Nasze realizacje zwracają się w kilka lat, a następnie prąd jest za darmo.

06. Specjalne oferty

Dołącz do grona naszej społeczności, polecaj nas, otrzymuj za to wynagrodzenie! Doceniamy osoby które są z nami, skontaktuj się ze swoim opiekunem po więcej informacji.

statystycznie

Liczby SUN FEE
50Miast
700Projektów
200Firm

Poznajmy się

Nasz Zespół

Jesteśmy zespołem młodych profesjonalistów, których przede wszystkim łączy wspólna pasja do fotowoltaiki. Odpowiedzialne podchodzimy do naszej roli jako eksperta w branży energetycznej i z niezwykłą starannością dbamy o każdy realizowany projekt.

team-bg-1.jpg
Bartłomiej KleknerPrezes zarządu
team-bg-2.jpg
Jakub GiertlerDyrektor ds. realizacji
team-bg-3.jpg
Marcin RakDyrektor ds. sprzedaży

Działamy razem

Nasi partnerzy

FOX ESS

Jako Platynowy Instalator firmy FoxESS, mamy już na koncie ponad 100 bezbłędnie zamontowanych falowników, których poprawność instalacji została zatwierdzona przez samego producenta. Nasz status gwarantuje nie tylko rzetelność i precyzję wykonania, ale także dodatkowy 13 rok gwarancji dla naszych klientów.

Również dzięki aplikacji mobilnej FoxCloud, dostępnej w wersji polskojęzycznej, możesz monitorować pracę swojego falownika z każdego miejsca na świecie. Jest to także narzędzie, które pozwala nam na szybką i sprawną reakcję w razie jakiejkolwiek awarii sprzętu. Jadąc na wakację możesz spokojnie zostawić nam swoją domową elektrownię pod opieką, a nasz dział techniczny zadba o sprawność oraz bezpieczeństwo Twoich uzysków.

RZETELNA FIRMA

Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy, który poświadcza o naszej solidności oraz finansowej wiarygodności. Aby go uzyskać przeszliśmy szereg kontroli, które oceniły naszą rzetelność zarówno na rynku lokalnym (bazy BIK, BIG), jak i międzynarodowym. Pozwala to na nam na profesjonalną oraz rzeczową współpracę z producentami na całym świecie.

Spółka nie ma żadnych przeterminowanych zaległości powyżej 15 dni, a jej wiarygodność finansowa została oceniona na poziomie bardzo dobrym.

UBEZPIECZENIE WARTA

Sun Fee sp. z o. o. zatrudnia tylko sprawdzonych fachowców lub podwykonawców, dobierając ich na zasadzie zaufania i doświadczenia, a nie kosztu ich wynagrodzenia.

Zdajemy sobie sprawę z czynnika ludzkiego oraz możliwości wystąpienia błędu zawodowego, dlatego też wszystkie nasze prace budowlane objęte są ubezpieczeniem w Grupie WARTA na kwotę 3.000.000 zł. Pozwala to nam przejąć ryzyko potencjalnych błędów oraz uniknąć poważnych konsekwencji finansowych czy wizerunkowych.

Działamy razem

Nasi partnerzy
Rzetelna_Firma2.png
logo-Leiwatan-1.jpg
logo-big3.png
logo_krd.jpg

Działamy razem

Zaufali nam
olesnica_logo.png
noyen.png
logo7.png
logo8.png
logo9.png
logo10.png
logo11.png
logo12.png
logo13.png
logo14.png
ludowin_logo.png
logo6.png
logo5.png
logo3.png
logo2.png
logo4.png
logo_stokrotka.png
logo_CLM.png
logo.png
opec_pulawy.png