close-up-person-working-call-center-scaled.jpg
Sun Fee - Prowizja od słońca

Specjalista ds.obsługi klienta

doctor-blue-uniform-girl-with-stethoscope-around-her-neck-woman-with-long-hair-scaled.jpg

Tego oczekujemy

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta bądź chęć do jego zdobycia
  • Umiejętność budowania relacji z klientem
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Zdolność do współpracy

Obowiązki

Za to będziesz odpowiedzialny
  • Kontakt telefoniczny z klientami w celu umawiania spotkań z naszymi handlowcami
  • Planowanie kalendarza wizyt handlowców
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów i dbanie o wizerunek firmy
  • Realizacja celów jakie stawiamy przed sobą każdego dnia
business-concept-with-wooden-blocks-with-icons-green-plant-scaled.jpg
blond-man-happy-expression-scaled.jpg
Mile widziane
  • Certyfikaty i uprawnienia z zakresu fotowoltaiki
  • Znajomość programu Pv sol
  • Uprawnienia UDT w zakresie fotowoltaiki
jumping-fan-white-background-young-man-as-soccer-football-fan-with-megaphone00a.jpg

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z zakresu fotowoltaiki
  • Umowa zlecenie/o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Zgrany zespół i świetna atmosfera
  • Komfortowe warunki pracy
  • Pakiet benefitów z których chętnie skorzystasz

co zyskujesz

Benefity

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Elastyczny czas pracy

Spotkania integracyjne

Program rekomendacji pracowników

Ubezpieczenie grupowe

    Jak dotrzeć

    Zobacz trasę