Firma Sun Fee poszukuje doświadczonego Elektryka Instalacji Fotowoltaicznych, który dołączy do naszego zespołu w Lublinie. Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych i zależy nam na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług.

Zadania jakie mamy dla Ciebie:

  • Przeprowadzanie audytów technicznych przed wykonaniem instalacji fotowoltaicznej.
  • Przeprowadzanie audytów powykonawczych.
  • Przeprowadzanie przeglądów i wykonywanie pomiarów instalacji PV.
  • Montaż falowników oraz rozdzielnic AC i DC.
  • Konfiguracja monitoringu instalacji PV.
  • Drobne prace serwisowe.
  • Dobór komponentów do montażu instalacji PV

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektryki/elektroniki/OZE.
  • Uprawnienia elektryczne SEP „D” i „E” wraz z pomiarami.
  • Prawo jazdy kat. „B”.
  • Znajomość branży fotowoltaicznej.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dyspozycyjność.
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.
  • Obsługa pakietu Office.
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia UDT w zakresie fotowoltaiki.

Mile widziane:

  • Certyfikaty i uprawnienia z zakresu fotowoltaiki.
  • Znajomość programu Pv sol.
  • Uprawnienia UDT.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Pakiet szkoleń.
  • Telefon służbowy.
  • Komputer służbowy.
  • Praca w przyjaznej atmosferze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kompetencji.

Do CV prosimy o załączenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz poniżej.