man-worker-firld-by-solar-panels-scaled.jpg
Sun Fee - Prowizja od słońca

Serwisant Instalacji Fotowoltaicznych

doctor-blue-uniform-girl-with-stethoscope-around-her-neck-woman-with-long-hair-scaled.jpg

Tego oczekujemy

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy jako serwisant lub audytor instalacji fotowoltaicznych
  • Znajomość technologii fotowoltaicznych i systemów z nimi związanych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu serwisowego
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Obowiązki

Za to będziesz odpowiedzialny
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji instalacji fotowoltaicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z instalacjami
  • Uruchamianie pomp ciepła, pieców C.O.
  • Przeprowadzanie audytów i inspekcji istniejących instalacji fotowoltaicznych
  • Sporządzanie raportów serwisowych i audytowych
  • Przygotowanie i archiwizacja dokumentacji związanej z procesami realizacji audytu
  • Koordynacja oraz nadzór ekip montażowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie stosowania i montażu pomp ciepła w budynkach modernizowanych oraz nowym budownictwie
  • Dbanie o terminowe i kompleksowe wsparcie klientów w zakresie serwisu i konserwacji w tym budowanie relacji z klientem
business-concept-with-wooden-blocks-with-icons-green-plant-scaled.jpg
blond-man-happy-expression-scaled.jpg
Mile widziane
  • Uprawnienia SEP E do 1kV
  • Uprawnienia F-GAZ
  • Wykształcenie techniczne – hydraulika/elektryka
jumping-fan-white-background-young-man-as-soccer-football-fan-with-megaphone00a.jpg

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z zakresu fotowoltaiki
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów z których chętnie skorzystasz

co zyskujesz

Benefity

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Elastyczny czas pracy

Spotkania integracyjne

Program rekomendacji pracowników

Ubezpieczenie grupowe

    Jak dotrzeć

    Zobacz trasę