Firma Sun Fee poszukuje doświadczonego Specjalisty/ki ds. marketingu, który dołączy do naszego zespołu w Lublinie. Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych i zależy nam na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług.

Zadania jakie mamy dla Ciebie:

  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej:
      • opracowywanie skutecznych strategii marketingowych zgodnie z celami firmy
  • Badania potrzeb rynku:
      • analiza trendów rynkowych, konkurencji oraz wdrażanie nowych rozwiązań i reakcji na nowe wyzwania
  • Kampanie reklamowe:
      • projektowanie,
      • wdrażanie,
      • monitorowanie kampanii reklamowych online i offline
  • Social media:
      • zarządzanie obecnością firmy w mediach społecznościowych,
      • tworzenie treści oraz odpowiedzi na reakcję użytkowników
  • Content marketing:
      • budowanie treści marketingowych, m.in. artykułów, blogów, materiałów audio i wideo oraz infografik
  • Współpraca z zespołem:
      • efektywna współpraca z działami firmy, tak aby zoptymalizować działania marketingowe

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Znajomość narzędzi marketingowych m.in. Google Analytics, SEO,(Screaming Frog, Ahrefs, Semrush,
    Keyword Tool), SEM
  • Umiejętność poruszania się w WordPress (podstawowa wiedza w edycji stron www)
  • Umiejętność pozycjonowania stron www różnymi metodami
  • Praktyczna znajomość programów do edycji filmów i obróbki graficznej
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość trendów marketingowych jak i umiejętność ich wykorzystania w praktyce
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z zakresu fotowoltaiki
  • Umowa o pracę/zlecenie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów z których chętnie skorzystasz

Do CV prosimy o załączenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz poniżej.