Firma Sun Fee poszukuje doświadczonego Przedstawiciela Handlowego, który dołączy do naszego zespołu w Lublinie. Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych i zależy nam na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług.

Zadania jakie mamy dla Ciebie:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z klientem.
  • Doradztwo i konsultacje w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dostosowanych do potrzeb
    klienta.
  • Opracowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków umów.
  • Monitorowanie rynku oraz śledzenie trendów w branży fotowoltaicznej.
  • Współpraca z działem technicznym i serwisem w celu zapewnienia satysfakcji klienta.
  • Raportowanie wyników sprzedaży i osiąganych celów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym, mile widziana branża OZE.
  • Znajomość technologii fotowoltaicznych i aktualnych przepisów i regulacji związanych z
    energią odnawialną.
  • Umiejętność pracy z klientem, komunikatywność oraz umiejętności negocjacyjne.
  • Motywacja do osiągania celów sprzedażowych.
  •  Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie.

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki.
  • Chęć stałego podnoszenia własnych kompetencji.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z zakresu fotowoltaiki.
  • Umowa o pracę lub B2B.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Pakiet benefitów, z których chętnie skorzystasz.

Do CV prosimy o załączenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz poniżej.