Firma Sun Fee poszukuje doświadczonego Montera instalacji Fotowoltaicznych, który dołączy do naszego zespołu w Lublinie. Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych i zależy nam na zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości usług.

Zadania jakie mamy dla Ciebie:

  • Montaż paneli fotowoltaicznych na konstrukcji gruntowej lub dachowej.
  • Montaż konstrukcji dachowych wg projektu lub wcześniej przeprowadzonego audytu.
  • Planowanie i prowadzenie tras kablowych.
  • Uruchomienie, konfiguracja instalacji i aplikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tego typu pracy min. od 1 do 2 lat.
  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu związanych z montażem paneli fotowoltaicznych.
  • Zdolność do pracy na wysokościach i w różnych warunkach pogodowych.
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP.
  • Uprawnienia UDT.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie z zakresu fotowoltaiki.
  • Umowa o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Pakiet benefitów, z których chętnie skorzystasz.

Do CV prosimy o załączenie poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij formularz poniżej.