Włącz prowizję od słońca

Energia Inteligentna

Fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacje, domy pasywne, stacje ładowania, magazyny
SUNFEE

Najbardziej innowacyjna
firma fotowoltaiczna na Lubelszczyźnie

Sun Fee to inteligentna fotowoltaika. Realizujemy projekty instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy podzespołów od topowych producentów, a nasze realizacje wyróżnia techniczna precyzja oraz niezwykła dbałość o estetykę. Efektywność i niezawodność naszych instalacji można monitorować w aplikacji mobilnej.

Zrealizowaliśmy już ponad XXX realizacj

nasi klienci wielokrotnie do nas wraca- ją i polecają nas najbliższym. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz dbałość na każdym etapie projektowym.

Sun Fee w mediach

Jako specjalista w branży fotowoltaicznej, Sun Fee aktywnie udziela się mediach oraz uczestniczy w wydarzeniach społecznych.

Pragniemy podnosić świadomość społeczną dotyczącą odnawialnych źródeł energii oraz korzyści wynikających z posiadania elektrowni słonecznych.

W roku ubiegłym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w roli eksperta podczas Setki Kuriera Lubelskiego czy Ogólnopolskiego Forum Seniora. Dzięki pomocy naszej oraz naszych partnerów – Dom Rodzinny nr 2 w Lublinie otrzymał instalację fotowoltaiczną, a jego podopieczni – prezenty, podczas organizowanej przez nas Akcji Mikołajkowej. Wspieramy również młode talenty jak Patryk Semeniuk, zawodnika mma, w ich rozwoju oraz sportowej karierze.

PROCES

Sam proces rozpoczyna się bezpłatną konsultacją z jednym z naszych specjalistów.

Ocenimy potencjał instalacji fotowoltaicznej na Twojej posesji oraz doradzi w doborze odpowiednich podzespołów. Po podpisaniu umowy, zostaje wystawiona przez nas faktura, której opłacenie jest możliwe w całości bądź zaliczkowo. Następnie zamawiane są przez nas odpowiednie komponenty, a po ich dotarciu – uzgadniamy z Tobą termin montażu instalacji. Po zrealizowaniu projektu, wystawiana jest przez nas faktura końcowa.

Pomagamy również w składaniu wniosków

Pomagamy również w procesie składania wniosku do PGE, w celu formalizacji całej inwestycji u dostawcy prądu oraz wymiany licznik na dwukierunkowy. Nasze wsparcie widoczne jest także podczas starania się przez Ciebie o dotację z programu ‘Mój prąd’, gdzie udzielamy pomocy w uzupełnieniu i wysłaniu wniosku.

01

Konsultacja ze sprzedawcą

Proces rozpoczyna się bezpłatną konsultacją

02

Podpisanie umowy

Wystawiamy fakturę, którą można opłacić w całości bądź zaliczkowo.

03

Stworzenie projektu

Projektujemy i zamawiamy odpowiednie komponenty

04

Realizacja

Uzgadniamy z Tobą dogodny termin montażu instalacji.

Skontaktuj się z nami

Działamy na terenie całej Polski, a główna siedziba znajduje się w Lublinie na ulicy Mełgiewskiej 30F oraz w Krakowie.

  Partnerzy:

  Patron Medialny:

  KONTAKT

  • Mełgiewska 30F, 20-234 Lublin
  • +48 790 201 711
  • biuro@sunfee.pl

  MENU

  • O nas
  • Zespół
  • Galeria
  • Kontakt

  INSTAGRAM

  SUNFEE 2022 WYKONANIE THE NEW LOOK